Restaurace MLADÁ - idatabaze.cz Restaurace - idatabaze.cz

Novinky

LEGÁLNÍ VYSÍLÁNÍ O2 TV S MULTIDIMENZÍ SE ZVUKEM 5.1 V HD KVALITĚ.

Vážení přátelé, v současné době jsme jediná restaurace v Milovicích, která Vám umožní legální sledování O2 TV MD se zvukem 5.1 v HD kvalitě. Vaše oblíbené, nejen sportovní přenosy O2 TV, je možné sledovat na pivnici v kuřácké části, ale také na restauraci, kde se nekouří. Další novinkou, je ukončení spolupráce s Plzeňským pivovarem a rozšíření nabídky čepovaného piva Staropramen 12° za 28kč. Těšíme se na Vaši návštěvu, přejeme hodně zábavy s O2 TV a dobrý splávek při konzumaci piva Staropramen.

PÁLENÍ ČARODĚJNIC 30.4.

a aby nebylo čarodejnic málo, restaurace Mladá pořádá již 4. ročník této tradiční akce, 30.4. se začíná od 17:00, nejmladší se mohou těšit na dětskou diskotéku, pokračuje skvělá kapela z Prahy Pozdní lítost a nakonec YettiOn (Schleinger revival), samozřejmě bude vatra, pálení čarodejnice, buřty, pívo, víno, masíčko pečené a 100% přijde i kouzelník! vstupné dobrovolné - jen račte vstoupit, koná se za každého počasÍ.

NOVÁ ZAHRÁDKA

Pro letošní sezónu 2016 jsme pro Vás připravili úplně nové posezení na zahrádce s kapacitou cca 100 míst, upravili jsme pískoviště a předělali bezbarierový nájezd na zahrádku.

SEZÓNA 2014 NA MLADÉ

Otevření zahrádky s kapacitou cca 50 míst, dětského koutku s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou, trampolínou na terase a ping-pongovým stolem.!!! NOVINKA !!! Kopečková zmrzlina od kvalitní značky Carte d'Or v prostoru venkovní zahrádky. V nabídce budeme mít 11 druhů této mražené lahůdky, kterou budeme pravidelně obměňovat. Na terase možnost objednání šunky na grilu, nebo jiných specialit. V měsíci březen dojde ke změně jídelního lístku, ve kterém můžete čekat nové masové fláky 300g a 500g, těstoviny, ryby a další speciality za stále příznivé ceny v té nejlepší kvalitě. Různé víkendové akce s mezinárodní kuchyní, osvěžujícími drinky, hudebními večery a grilováním. Přijďte si Restauraci Mladá vyzkoušet na největší venkovní posezení v Milovicích a širokém okolí.

20.4.2013 Otevření kiosku

Otevřeli jsme pro Vás na horní terase s kapacitou cca 150 míst Kiosek s občerstvením, točeným pivem Staropramen, Kofolou i Malinovkou, stáčeným vínem, širokým výběrem nealko i alko nápojů.

fresh caffe
wifi facebook

Restaurace MLADÁ :: KONTAKTY

Restaurace Mladá; Milovice, Višňová 553

IČ: 00712469

DIČ: CZ8351201672

TELEFON:

restaurace: 773 227 320

odpovědný vedoucí: 776 888 882

email: restaurace-mlada@seznam.cz

email: info@restaurace-mlada.cz

 

mapa